قوانین و مقررات

یخچال فریزر دوقلو دیپوینت سفید مدل- D5I-w

مشخصات کلی
نمودار مصرف انرژی : +A

اطلاعات نوع یخچال

یخچال فریزر دوقلو

وزن : ۱۵۳ کیلو گرم

گنجایش و ابعاد
گنجایش یخچال : ۳۳۰ لیتر
گنجایش فریزر :۲۷۱ لیتر

گنجایش کل به لیتر : ۶۰۱ لیتر

ارتفاع : ۱۸۰ سانتی‌متر

عمق : ۶۳ سانتی‌متر
پهنا :۶۰ سانتی‌متر
مشخصات یخچال
بدون برفک : بله
تعداد طبقات : ۵ عدد
تعداد طبقات درب :۴ عدد
تعداد کشو : ۲ عدد
جهت باز شدن درب :به سمت راست
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت : دارد

مشخصات فریزر
تعداد طبقات : ۱ عدد
بدون برفک : بله
تعداد طبقات درب : ۲ عدد
تعداد کشو : ۶ عدد
جهت باز شدن درب فریزر : به سمت چپ
نوع یخساز :دارای مخزن آب و یخ‌سازی اتوماتیک

۲۵۲,۳۸۰,۰۰۰ ریال
محصولات مرتبط

معرفی یخچال فریزر دوقلو دیپوینت
مدل یخچال فریزر دو قلوی دیپوینت D۵I مجهز به فناوری بدون برفک می باشد ، یخساز اتومات و همچنین دارای نمایشگر LED می باشد که میتوان دمای هر بخش را تنظیم کرد و قفل کودک را فعال کرد.در بخش فریزر دیپوینت کشوی سرمای تازه وجود دارد، این بخش مواد غذایی گوشتی را با سرعت منجمد کرده و تازگی آنها را حفظ میکند. همچنین درب این مدل یخچال قابلیت جابجایی دارند، و میتوان مطابق نیاز آنرا تغییر داد.

دیپوینت برند نام آشنای ایرانی است ،که کیفیت محصولات تولید شده توسط این شرکت شانه به شانه کالاهای مشابه کره ای می زند.یخچال و فریزر دیپوینت با ظرفیت ۳۳۰ لیتر برای یخچال و ۲۷۱ لیتر برای فریزر، در مجموع فضای بسیار جاداری را برای ذخیره و انجماد مواد غذایی در اختیار شما می‌گذارد. می توان اینگونه بیان کرد که یخچال فریزر دوقلو دیپوینت مدل D۵I محصولی متناسب با خانواده های پرجمعیت یا افرادی است که حجم زیادی از مواد منجمد را نگهداری می کنند. این یخچال دارای دو دستگاه کاملا جداست اما این دو کاملا با یکدیگر هماهنگ عمل میکنند و یک محصول را تشکیل می دهند.

تماس: مشتری محترم : حتماً قبل ازخرید قطعی از موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید. آدرس : تهران : خیابان ولیعصر بعد از چهارراه ولیعصر ، خیابان بزرگمهر ، تعاونی مصرف وزارت کار 02186024725 09192030667 09128180395 رمضان زاده شماره کارت بانک ملی:2200-3575-9974-6037 09128180935

No reviews yet.